Sıla'dan 10. Yıl Hediyesi Muhbir

Türk Pop Müziği'nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı 'Muhbir'i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu. Sıla'nın geçtiğimiz aylarda ilk olarak 'Heybeden Şarkılar' Harbiye Açıkhava konserleri serisinde Mabel Matiz ile düet yaptığı ve büyük beğeni toplayan 'Muhbir' şarkısının konser kaydı YouTube'da günler içerisinde milyonlarca kez izlenmiş ve beğeni dolu mesajlar almıştı...

Sıla hayranlarının bir süredir heyecanla beklediği; sözleri ve bestesi Sıla Gençoğlu ile Mabel Matiz ortaklığında, aranjesi ise Efe Bahadır'a ait olan 'Muhbir' şarkısı bu kez yalnızca Sıla'nın yorumuyla müzikseverlerle buluşuyor.

Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla dinleyicilerin beğenisine sunulan 'Muhbir', Sıla'nın hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği yeni albümünün de habercisi olacak.Biyografiler için tıklayınız..

Müzik haberleri için tıklayınız..

Müzik listeleri için tıklayınız..


Müzik ya da Musiki, en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış halidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur .

Bu Sitede Yerli ve Yabancı Tüm Şarkıların Sözlerini Bulabilirsiniz . Yabancı Şarkıların Çevirileri de Mevcuttur .

Eklenmesini istediğiniz şarkı sözleri için iletişime geçiniz .